Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

224 000 zł
Działka 0.126 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 224 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 0.126 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica Poziomkowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 44 000 zł
Numer oferty 523916X1227011275
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Legnicy
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa położona w Legnicy przy ul. Poziomkowej, oznaczona jako działka nr 153/8 o powierzchni 1260 m2, obręb Górka


Oznaczenie nieruchomości działka nr 153/8 o powierzchni 0,1260 ha wraz z 1/6 udziału
w działce nr 153/9 o powierzchni 0,1061 ha.
Numer księgi wieczystej KW nr XXXX/XXXXXXXX/X i KW nr XXXX/XXXXXXXX/X

Wadium
Zainteresowani zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 44 000,00 zł do 20 lipca 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Legnicy:
Bank Pekao S.A., I Oddział w Legnicy
20 1240 1473 1111 0000 2521 2109
Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 23 lipca 2026 r. o godz. 11:30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnicy, Rynek 19.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.