Wróć do listy

Namysłów, opolskie

105 000 zł
2 755 zł/m2
Mieszkanie 38,11 m2 Kawalerka 3 piętro Przetarg Oferta zakończona
-54%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 105 000 zł
Miasto Namysłów
Powierzchnia 38,11 m2
Województwo opolskie
Ulica Bohaterów Warszawy 7
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 500 zł
Numer oferty 523909X1226994881
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄD ZAKŁADU ADMINISTRACJI NIERUCHOMOŚCI
„ZAN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ogłasza
III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
lokalu mieszkalnego nr 8 o powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią przynależną 38,11 m2,
stanowiącego własność „ZAN” Sp. z o. o. w Namysłowie położonego przy ul. Bohaterów Warszawy
7 w Namysłowie.
cena wywoławcza – 105.000,00 zł.
Podana cena jest ceną brutto. Lokal będący przedmiotem sprzedaży składa się z jednego
pokoju, kuchni, spiżarki oraz pomieszczenia przynależnego tj. komórki, położony jest na czwartej
kondygnacji budynku.
Dla przedmiotowego lokalu Sąd Rejonowy w Kluczborku Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi
księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Wraz z lokalem nastąpi oddanie udziału części wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą
do użytku właścicieli budynku w wysokości 77/1000 części. Lokal bez obciążeń i zobowiązań.
Przetarg odbędzie się w dniu 30 lipca 2026 r. o godz. 10:00, w siedzibie Zakładu Administracji
Nieruchomości „ZAN” Sp. z o.o. w Namysłowie, ul. Dubois 5, 46-100 Namysłów.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.