Wróć do listy

Wysoka Głogowska, podkarpackie

78 670 zł
Działka 0.0804 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 78 670 zł
Powierzchnia 0.0804 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 867 zł
Numer oferty 523903X1226980829
Termin wpłaty wadium 03-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Głogowa Małopolskiego
OGŁASZA
II publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej jako
działka ewidencyjna 1387/3 o pow. 0,0804 ha, położona w Wysokiej Głogowskiej gmina Głogów Małopolski, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości:
- 1387/3-78.670,00 zł.
Cena działek nie została objęta podatkiem VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 361 ze zm.).
Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Działka położona w miejscowości Wysoka Głogowska. Kształt działki wydłużony, regularny. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Przez działkę przebiegają następujące sieci uzbrojenia terenu: elektryczna.
Termin zagospodarowania nieruchomości - 2 lata.
Cel sprzedaży: działka rolna.
Powyższa nieruchomość nie jest obciążona żadnymi hipotekami, ciężarami i ograniczeniami, z wyjątkiem przebiegu sieci uzbrojenia terenu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.