Wróć do listy

Rogoźnica, Rogoźnica

234 701 zł
Działka 0.13 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 234 701 zł
Miasto Rogoźnica
Powierzchnia 0.13 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 470 zł
Numer oferty 523900X1226973803
Termin wpłaty wadium 10-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Głogowa Małopolskiego
OGŁASZA
I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej jako działka ewidencyjna 1013/2 o pow. 0,13 ha, położona w Głogowie Małopolskim obręb Rogoźnica gmina Głogów Małopolski, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości:
- 1013/2 - 190.814,00 zł netto + 23% VAT (43.887,22 zł), łącznie 234.701,22 zł brutto.
Dla danego terenu Gmina posiada aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z podjętą uchwałą nr XXV/275/2025 Rady Miejskiej w Głogowie Małopolskim z dnia 30 2025 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nr 1/2024 w mieście Głogów Małopolski oraz miejscowości Rudna Mała działka leży w terenach przeznaczonych pod usługi lub produkcję przemysłową lub składy i magazyny - oznaczoną na rysunku planu symbolem 1U-PP-PS.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.