Wróć do listy

Przewrotne, podkarpackie

69 345 zł
Działka 0.1088 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 69 345 zł
Miasto Przewrotne
Powierzchnia 0.1088 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 934 zł
Numer oferty 523895X1226962093
Termin wpłaty wadium 03-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Głogowa Małopolskiego
OGŁASZA
II publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej jako działki ewidencyjne położone w Przewrotnem gmina Głogów Małopolski, objęte KW XXXX/XXXXXXXX/X.


numer dzziałki 1861/44

Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości odbędzie się w dniu 9 lipca 2026r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głogowie Małopolskim ul. Rynek 1 /sala nr 5/.

Wadium do dnia 3 lipca 2026r. na konto Urzędu Miejskiego w Głogowie Małopolskim prowadzonego przez Bank Spółdzielczy w Głogowie Młp. nr 96 9159 0000 2001 0000 0114 0005. Za dzień wpłaty wadium uznaję się wpływ środków pieniężnych na wskazane konto najpóźniej w dniu 3 lipca 2026r.,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.