Wróć do listy

Okuniew, Okuniew

87 000 zł
600 zł/m2
Dom 145,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 87 000 zł
Miasto Okuniew
Powierzchnia 145,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Stanisławowska 18
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 9 000 zł
Numer oferty 523851X1226859045
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/274/2026 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 7/24 części w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem jednorodzinnym położonym na działce ewidencyjnej nr 1903/1 przy ul. Stanisławowskiej 18, obręb Okuniew, gmina Halinów, powiat miński, województwo mazowieckie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 87.000,00 zł (słownie: osiemdziesiąt siedem tysięcy złotych). Oferty w formie pisemnej należy składać do dnia 20 lipca 2026 roku. Wymagane wadium w wysokości 9.000,00 zł (słownie: dziewięć tysięcy złotych). Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi dnia 22 lipca 2026 roku o godzinie 15:00. Więcej informacji można uzyskać w Kancelarii Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga – ul. Puławska 99a, I piętro, 02-595 Warszawa, w godz. 9:00 – 17:00 lub poprzez formularz kontaktowy w ogłoszeniu.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.