Wróć do listy

Makowiska, podkarpackie

23 090 zł
Działka 0.4 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 23 090 zł
Miasto Makowiska
Powierzchnia 0.4 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 300 zł
Numer oferty 523776X1226683395
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 23 090,00 zł

Powierzchnia: 0,4000 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-16

Data publikacji: 2026-07-01

Data zakończenia publikacji: 2026-07-17

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: RZE.WKUZ.KR.4240.21.2026

Oddział terenowy KOWR: OT Rzeszów

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): PODKARPACKIE , jasielski , Nowy Żmigród , Makowiska


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.