Wróć do listy

Markowce, podkarpackie

182 680 zł
Działka 0.4772 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 182 680 zł
Miasto Markowce
Powierzchnia 0.4772 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 300 zł
Numer oferty 523773X1226676369
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie ogłasza III publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 23.03.206r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat sanocki, gm. Sanok, obręb MARKOWCE

numer działki 250/74,
250/75

Przetargi na sprzedaż ww. nieruchomości odbędą się w dniu 16.07.2026r.
o godzinie 10:30 w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
Sekcji Zamiejscowej w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, p. IV pokój 415

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.