Wróć do listy

Głogów Małopolski, podkarpackie

12 440 zł
Działka 0.0184 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 12 440 zł
Powierzchnia 0.0184 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 244 zł
Numer oferty 523722X1226556927
Termin wpłaty wadium 10-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Głogowa Małopolskiego
OGŁASZA
I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej jako działka ewidencyjna 3025/4 o pow. 0,0184 ha, położona w Głogowie Małopolskim obręb Głogów Młp. gmina Głogów Małopolski, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości:
-3025/4-12.440,00 zł.
Cena działki została objęta podatkiem VAT w stawce zwolnionej na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 361 ze zm.).
Dla danego terenu Gmina posiada aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z II zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nr 7/98 terenu osiedla budownictwa mieszkaniowego „Niwa" w Głogowie Młp. - działka leży w terenach przeznaczonych pod zieleń parkową – oznaczoną na rysunku planu symbolem 1ZP.


Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości odbędzie się w dniu 16 lipca 2026r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głogowie Małopolskim ul. Rynek 1 /sala nr 5/.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.