Wróć do listy

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

10 000 zł
Działka 0.0187 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 000 zł
Powierzchnia 0.0187 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 523686X1226472615
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ząbkowicach Śląskich, stanowiącej działkę nr 61/3 obręb Centrum-07 o pow. 0.0150 ha oraz
działkę nr 62/4 obręb Centrum-07 o pow. 0.0037 ha.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 10 000,00 z
Przetarg odbędzie się dnia 21 lipca 2026 roku o godz. 9.00 w budynkи
Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. ul. 1 Maja 15 - pokój nr 5.
Dane dotyczące nieruchomości i warunków przetargu:
1. Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Ząbkowicach Śląskich prowadzi księgę
wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X dla nieruchomości stanowiącej działki nr 61/3 i 62/4 obręb
Centrum-07.



Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium
w wysokości – 1 000,00 zł na rachunek Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich w Banku
Spółdzielczym w Ząbkowicach Śląskich – nr 04 95330004 2001 0009 8645 0005 – do dnia
15 lipca 2026 roku. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę zaksięgowania środków na
rachunku bankowym Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.