Wróć do listy

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

160 000 zł
Działka 0.1474 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 160 000 zł
Powierzchnia 0.1474 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 523685X1226470273
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Ząbkowic Śląskich oglasza VII przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ząbkowicach Śląskich, działka nr 21/65, ob. Osiedle Wschód-09 o pow. 0,1474 ha
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 160 000,00 zł
Przetarg odbędzie się dnia 30.07.2026 roku o godz. 09:00 w budynku
Urzędu Miejskiego w Zabkowicach Śląskich. ul. 1 Maja 15 - pokój nr 5.


Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Ząbkowicach Śląskich prowadzi księgę
wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X dla nieruchomości stanowiącej działkę nr 21/65
ob. Osiedle Wschód-09 o powierzchni 0.1474 ha.


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium
w wysokości – 16 000,00 zł na rachunek Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich
w Banku Spółdzielczym w Ząbkowicach Śląskich – nr 04 95330004 2001 0009 8645 0005 -
do dnia 24.07.2026 roku. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę zaksięgowania
środków na rachunku bankowym Gminy Ząbkowice Śląskie

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.