Wróć do listy

Frysztak, podkarpackie

228 781 zł
228 781 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 228 781 zł
Miasto Frysztak
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Osiedle Młodości 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 22 000 zł
Numer oferty 523664X1226421091
Termin wpłaty wadium 21-07-2026 Co to znaczy?

Opis

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów informuje, że prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości wraz z prawem własności posadowionych na nich budynków w miejscowości Frysztak, ul. Młodości 4.



Postępowanie nr OR/FRYSZTAK/3/2026

Termin i miejsce składania ofert: do dnia 22.07.2026 r. do godz. 9.00, Rzeszów, ul. 8 Marca 8, Kancelaria Oddziału Rzeszów

Termin otwarcia ofert: 22.07.2026 r., godz. 12.00, otwarcie jawne

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.