Wróć do listy

Nozdrzec, podkarpackie

473 000 zł
473 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 473 000 zł
Miasto Nozdrzec
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica 238
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 47 000 zł
Numer oferty 523663X1226418749
Termin wpłaty wadium 21-07-2026 Co to znaczy?

Opis

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów informuje, że prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości wraz z prawem własności posadowionych na nich budynków w miejscowości Nozdrzec 238

Postępowanie nr OR/NOZDRZEC/4/2026

Termin i miejsce składania ofert: do dnia 22.07.2026 r. do godz. 9.00, Rzeszów, ul. 8 Marca 8, Kancelaria Oddziału Rzeszów

Termin otwarcia ofert: 22.07.2026 r., godz. 12.00, otwarcie jawne

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.