Wróć do listy

Zielona Góra, lubuskie

275 500 zł
4 193 zł/m2
Mieszkanie 65,71 m2 3 pokoje 1 piętro Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 275 500 zł
Miasto Zielona Góra
Powierzchnia 65,71 m2
Województwo lubuskie
Ulica Wyspiańskiego 28
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 523581X1226226705
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej

SPRZEDA

udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej położonej w Zielonej Górze przy ulicy Wyspiańskiego 28/6, KW: XXXX/XXXXXXXX/X, o powierzchni 65,71 m2 wraz ze związanym z nim udziałem w wynoszącym 57/1000 w budynku i innych urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu oraz w prawie własności działki nr 8 (KW gruntowa XXXX/XXXXXXXX/X), wyceniony według opinii biegłego sądowego z dnia 16 lutego 2026 roku na 90,75% ceny łącznej razem z udziałem w wysokości ½ w prawie własności lokalu niemieszkalnego stanowiącego odrębną własność, garażu nr 7, położonego w Zielonej Górze przy ulicy Zakręt, KW: XXXX/XXXXXXXX/X wraz ze związanym z nim udziałem w wysokości 71/1000 w prawie użytkowania wieczystego gruntu objętego księga wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, wycenionego według opinii biegłego sądowego z dnia 17 lutego 2026 roku na 9,25% ceny łącznej

za łączną cenę, nie niższą niż 275.500,00 zł.

Warunki ogólne konkursu:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z warunkami zawartymi w Regulaminie, opublikowanym na stronie internetowej .

2. Termin składania ofert upływa 14 lipca 2026 r.

3. Jedynym kryterium wyboru oferty jest cena.

4. Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, prawo odrzucenia oferty, prawo unieważnienia konkursu ofert w całości bez podania przyczyny, prawo unieważnienia wyniku konkursu ofert bez podania przyczyny oraz prawo odstąpienia od oferty bez podania przyczyny.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.