Wróć do listy

Wisła, śląskie

258 000 zł
258 000 zł/m2
Dom 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 258 000 zł
Miasto Wisła
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Dworcowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 25 800 zł
Numer oferty 523552X1226158787
Termin wpłaty wadium 30-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1003/KNO/490/2026
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A.
Przetarg odbędzie się w dniu 05.08.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Katowicach ul. Damrota 8 - pok. Nr 9 (parter).
Przedmiot przetargu:
zbycie prawa użytkowania wieczystego gruntu położonego w Wiśle przy ul. Dworcowej, województwo śląskie, powiat
cieszyński, w granicach działki ewidencyjnej nr 5846/10 o pow. 0,1369 ha, obręb 0002 WISŁA, wraz z prawem
własności zabudowy znajdującej się na gruncie.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz
PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW sprzedawanej
nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 4 do Regulaminu.
Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta KW nr XXXX/XXXXXXXX/X przez Sąd Rejonowy
w Cieszynie , V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Cena wywoławcza: 258 000,00 zł netto
Wadium: 25 800,00 zł
Minimalne postąpienie: 3 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu zawarcia
umowy sprzedaży. Do uzyskanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile wg skutków
podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.