Wróć do listy

Piaseczno, mazowieckie

49 500 zł
Działka 0.0138 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 49 500 zł
Miasto Piaseczno
Powierzchnia 0.0138 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica Energetyczna
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 4 950 zł
Numer oferty 523532X1226111947
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Monitor 124/2026, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 30734



Syndyk sprzeda z wolnej
ręki w trybie publicznego konkursu ofert:

Nieruchomości gruntowe.

1) Piaseczno, ul. Energetyczna, nieruchomość gruntowa,
dz. ew. nr 19/14, KW XXXX/XXXXXXXX/X. Prawo własności
gruntu niezabudowanego stanowiącego działkę ew.nr 19/14
położnego w Piasecznie przy ul. Energetycznej, obręb 3.
Działka zajmuje obszar 138 m2
, użytkowana jako fragment
pobocza przed budynkiem wielorodzinnym, znajduje się na
niej również niewielki fragment budynku
- cena wywoławcza nieruchomości gruntowej wynosi 49.500 zł
(słownie: czterdzieści dziewięć tysięcy pięćset złotych 00/100);



Pisemne oferty nabycia ww. nieruchomości z proponowaną
ceną kupna przekraczającą cenę wywoławczą należy składać
do 7.07.2026 r., do godziny 1200, na adres: Kancelaria Syndyka, 45-010 Opole, ul. Szpitalna 4, II piętro, w zaklejonych
kopertach z dopiskiem „Sprzedaż Piaseczno / Złote Góry -
sygn. akt V GUp 97/21 nie otwierać - oferta”

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.