Wróć do listy

Tajęcina, podkarpackie

210 000 zł
Działka 0.0836 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 210 000 zł
Miasto Tajęcina
Powierzchnia 0.0836 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 21 000 zł
Numer oferty 523491X1226015925
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Trzebownisko
ogłasza
przetarg ustny nieograniczony (licytacja) na sprzedaż niezabudowanych
nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Trzebownisko,
oznaczonych jako


Tajęcina działka nr 68/26 o pow. 0,0836 ha


Przetarg odbędzie się w dniu 22 lipca 2026r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Gminy w Trzebownisku, 36-
001 Trzebownisko 976.
Warunkiem dopuszczenia do udziału w przetargu jest uiszczenie wadium, które należy wpłacić
w pieniądzu polskim, przelewem na konto Gminy Trzebownisko w Banku Spółdzielczym
w Jasionce Nr 24 9191 0000 2001 0000 0143 0062 do dnia 15 lipca 2026r. włącznie (liczy się termin wpływu środków na rachunek bankowy Gminy). Wadium należy wpłacić dla każdej działki osobno.
W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko lub nazwę wpłacającego wadium oraz położenie i nr działki.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.