Wróć do listy

Bobysewo, pomorskie

193 333 zł
Działka 3.0975 ha Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 193 333 zł
Miasto Bobysewo
Powierzchnia 3.0975 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Teczowa
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 000 zł
Numer oferty 523391X1225781725
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 367/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Kamil Kasperski Kancelaria Komornicza nr IV w Kartuzach
Początek22.07.2026 10:00
Zakończenie29.07.2026 10:00
Przystąpienie do20.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania193 333,33 zł
Suma oszacowania290 000,00 zł
Rękojmia29 000,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość83-304 Kobysewo
Województwopomorskie
Dane nieruchomości
Forma własnościprawo własności
Typ działkipod inwestycję
Oględziny nieruchomości
Adresdz. ewid. nr 133/1, 83-304 Kobysewo
Termin2026-07-07, godz. 08:00–15:00
Opis

Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w działce o numerze ewidencyjnym 133/1, powierzchnia 3,0975 ha. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do drogi publicznej od strony ulicy Leśnej i ulicy Młyńskiej. Nieruchomość nie widnieje w wykazie zabytków nieruchomych wpisanych do rejestru zabytków województwa pomorskiego. Działka ma zwarty kształt, położona jest w zagłębieniu względem otaczającego ją terenu. Aktualne ukształtowanie terenu powstało po zamkniętym wyrobisku kruszywa naturalnego. Teren działki nie został zrekultywowany i stanowi nieużytkowy grunt o dużej różnicy wysokości, porośnięty roślinnością trawiastą, krzewami i samosiejkami drzew. Nieruchomość położona w zasięgu sieci wodociągowej, energetycznej i gazowej (do nieruchomości nie zostały doprowadzone przyłącza). Na nieruchomości znajdują się śmieci przeznaczone do utylizacji. Nieruchomość położona na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - teren przeznaczony na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.