Wróć do listy

Jawiszowice, małopolskie

193 325 zł
2 156 zł/m2
Dom 89,66 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 193 325 zł
Miasto Jawiszowice
Powierzchnia 89,66 m2
Województwo małopolskie
Ulica Kacza
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 19 333 zł
Numer oferty 523344X1225671651
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE o sprzedaży udziału w wysokości części w prawie własności nieruchomości gruntowej, położonej w Jawiszowicach, przy ulicy Kaczej nr 24, gmina Brzeszcze, powiat oświęcimski, województwo małopolskie, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 7/46 o powierzchni 1980m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 89,66m2, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Oświęcimiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.
Udział w nieruchomości wchodzi w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sygn. akt KR1S/GUp/1/2025.
Szacunkowa wartość udziału w nieruchomości dla sprzedaży niewymuszonej według operatu sporządzonego przez biegłego rzeczoznawcę Ryszarda Sibigę (Sibiga) wynosi 351 500,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt jeden tysięcy pięćset złotych 00/100).
Cena wywoławcza stanowi 55% ceny oszacowania wynosi 193 325,00 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt trzy tysiące trzysta dwadzieścia pięć złotych).
Warunkiem przystąpienia do konkursu ofert jest złożenie pisemnej bezwarunkowej oferty oraz wpłacenie wadium.
Oferty w języku polskim należy składać do dnia 14 lipca 2026r. (liczy się data wpływu) osobiści lub poprzez przesłanie listem poleconym/przesyłką kurierską,
w zapieczętowanej kopercie na adres: Kancelaria Notarialna Magdalena Pach, Gabriela Świątek, ul. Urzędnicza nr 20/4, 30-051 Kraków, z dopiskiem: NIE OTWIERAĆ! Konkurs ofert w postępowaniu sygn. akt KR1S/GUp/1/2025 Syndyk Joanna Jutrzenka Trzebiatowska.
Do oferty powinno zostać załączone potwierdzenie wpłaty wadium w kwocie
19 332,50 zł (dziewiętnaście tysięcy trzysta trzydzieści dwa złote 50/100), ze wskazaną w tytule sygnaturą akt postępowania, dokonanej na rachunek bankowy masy upadłości w BNP Paribas Bank Polska S.A. .
Wadium należy uiścić najpóźniej do dnia 13 lipca 2026 r. W przypadku nie przyjęcia oferty wadium podlega zwrotowi.
Komisyjne otwarcie oraz rozpatrzenie ofert nastąpi w Kancelarii Notarialnej Magdalena Pach, Gabriela Świątek, ul. Urzędnicza nr 20/4, 30-051 Kraków, dnia 16 lipca 2026 r.W przypadku wpływu więcej niż jednej ważnej i przyjętej przez syndyka oferty zostanie przeprowadzona licytacja ustna.
Zgodnie z pkt 3.10 Regulaminu Syndyk zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert lub jego unieważnienia bez podania przyczyny. Konkurs ofert może zostać zamknięty bez wybrania którejkolwiek z ofert.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.