Wróć do listy

Bolesławiec, dolnośląskie

1 375 000 zł
Działka 0.5917 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 375 000 zł
Miasto Bolesławiec
Powierzchnia 0.5917 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 140 000 zł
Numer oferty 523181X1225289905
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 1 375 000,00 zł

Powierzchnia: 0,5917 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-14

Data publikacji: 2026-06-29

Data zakończenia publikacji: 2026-07-15

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: WRO.WKUZ.RA.4240.66.2025.IJZ

Oddział terenowy KOWR: OT Wrocław

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): DOLNOŚLĄSKIE , bolesławiecki , Bolesławiec , Bolesławiec-14


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.