Wróć do listy

Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój

98 000 zł
1 759 zł/m2
Mieszkanie 55,70 m2 3 pokoje 3 piętro Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 98 000 zł
Powierzchnia 55,70 m2
Województwo śląskie
Ulica Beskidzka 33
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 9 800 zł
Numer oferty 523159X1225238381
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Gliwicach pod sygnaturą akt GL1G/GUp-s/403/2023, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki składnika masy upadłości obejmującego:udział wynoszący 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego nr 7 o powierzchni użytkowej 55,7 m², położonego w budynku wielomieszkaniowym w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Beskidzkiej 33.Lokal mieszkalny położony jest na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego i składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Nieruchomość, w której znajduje się lokal, pozostaje własnością Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowa" w Jastrzębiu-Zdroju i objęta jest księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju.Minimalna cena nabycia przedmiotu sprzedaży wynosi 98.000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych 00/100).Szczegółowe warunki sprzedaży, dokumentacja dotycząca przedmiotu sprzedaży oraz operat szacunkowy udostępniane są do wglądu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w Kancelarii Syndyka w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 25B/6.Osoby zainteresowane nabyciem przedmiotu sprzedaży mogą dokonać jego oględzin po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z syndykiem.Oferty należy składać osobiście w Kancelarii Syndyka Łukasza Frączka przy ul. Toszeckiej 25B/6, 44-102 Gliwice lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego.Termin składania ofert upływa w dniu 23 lipca 2026 roku o godz. 15:00.Za ofertę złożoną w terminie uważa się wyłącznie ofertę, która wpłynie do kancelarii syndyka przed upływem wskazanego terminu.Oferty należy składać w zamkniętych i nieprzeźroczystych kopertach opatrzonych następującym oznaczeniem:Syndyk masy upadłości ul. Toszecka 25B/644-102 GliwiceSygn. akt GL1G/GUp-s/403/2023"OFERTA – JASTRZĘBIE-ZDRÓJ LOKAL MIESZKALNY NR 7""NIE OTWIERAĆ"Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłata wadium w wysokości 9.800,00 zł (słownie: dziewięć tysięcy osiemset złotych 00/100) na rachunek bankowy masy upadłości..najpóźniej do dnia 24 lipca 2026 roku. Za termin wpłaty uznaje się dzień uznania rachunku bankowego masy upadłości.Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 24 lipca 2026 roku o godz. 12:00 w Kancelarii Syndyka Łukasza Frączka przy ul. Toszeckiej 25B/6 w Gliwicach.Spośród prawidłowo złożonych ofert syndyk dokona wyboru oferty zawierającej najkorzystniejszą cenę nabycia. Syndyk zastrzega sobie prawo odrzucenia ofert niespełniających warunków formalnych oraz prawo nieprzyjęcia żadnej ze złożonych ofert.W przypadku złożenia więcej niż jednej korzystnej oferty syndyk może przeprowadzić dodatkową licytację ustną pomiędzy oferentami dopuszczonymi do udziału w konkursie ofert.Zgodnie z art. 172 ust. 6 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych pozostałym współuprawnionym z tytułu spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu przysługuje ustawowe prawo pierwokupu.Oferent, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego w terminie dwóch miesięcy od dnia wyboru oferty oraz do zapłaty całej zaoferowanej ceny najpóźniej w dniu zawarcia umowy sprzedaży.Nabywca nabywa przedmiot sprzedaży w stanie wolnym od obciążeń oraz nie odpowiada za zobowiązania upadłej zgodnie z art. 313 ustawy Prawo upadłościowe.Wszelkie koszty, opłaty i podatki związane z zawarciem umowy sprzedaży ponosi nabywca.Syndyk zastrzega sobie prawo zmiany terminu otwarcia ofert, przeprowadzenia dodatkowej aukcji pomiędzy oferentami, odstąpienia od sprzedaży oraz unieważnienia konkursu ofert bez podania przyczyn.Zapraszam do składania ofert.Łukasz FrączekSyndyk masy upadłości

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.