Wróć do listy

Bolesławiec, dolnośląskie

323 000 zł
3 803 zł/m2
Mieszkanie 84,94 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-52%
Zakończona
-52%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 323 000 zł
Miasto Bolesławiec
Powierzchnia 84,94 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Ogrodowa 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 60 000 zł
Numer oferty 523105X1225111913
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC
OGŁASZA
VI przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku przy ul. Ogrodowej Nr 4
w Bolesławcu wraz ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku, jego urządzeniach
oraz w prawie własności działki gruntu


PRZETARG
odbędzie się w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 11.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec przy Pl. Piłsudskiego nr 1, w sali 412
(wieżowiec, IV piętro).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.