Wróć do listy

Trzcianka, wielkopolskie

440 000 zł
Działka 0.3305 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 440 000 zł
Miasto Trzcianka
Powierzchnia 0.3305 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Gen. W. Sikorskiego
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 88 000 zł
Numer oferty 523102X1225104887
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH
NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,
WYZNACZONYCH NA DZIEŃ
29 lipca 2026 r., od godz. 9:30
SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI


Działka nr 3020/17, ark. mapy 39,
położona w Trzciance
ul. gen. W. Sikorskiego


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium na konto Gminy Trzcianka Bank PEKAO S. A. I/oddział Trzcianka 36 1240 3741
1111 0000 4456 5295, najpóźniej do dnia 24 lipca 2026 r. Dniem wniesienia wadium jest dzień wpływu wadium na rachunek Gminy Trzcianka. Przy
dokonywaniu wpłaty należy wyraźnie określić nr działki i położenie nieruchomości, której dotyczy wadium

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.