Wróć do listy

Wyśmierzyce, mazowieckie

20 064 zł
Działka 2.36 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 20 064 zł
Miasto Wyśmierzyce
Powierzchnia 2.36 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 4 200 zł
Numer oferty 523066X1225020575
Termin wpłaty wadium 10-07-2026 Co to znaczy?

Opis

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCISyndyk Masy Upadłości  w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt RA1R/GUp-s/195/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:1. udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 123 o powierzchni 0,62 ha (Obręb 0005 Klamy), położonej w obrębie Klamy, gmina Wyśmierzyce, powiat białobrzeski, województwo mazowieckie, dla którego Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 4.200,00 zł (cztery tysiące dwieście złotych 00/100),2. udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 204 o powierzchni 0,45 ha (Obręb 0005 Klamy), położonej w obrębie Klamy, gmina Wyśmierzyce, powiat białobrzeski, województwo mazowieckie, dla którego Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 4.912,50 zł (cztery tysiące dziewięćset dwanaście złotych 50/100), 3. udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 224 o powierzchni 0,40 ha (Obręb 0005 Klamy), położonej w obrębie Klamy, gmina Wyśmierzyce, powiat białobrzeski, województwo mazowieckie, dla którego Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 4.387,50 zł (cztery tysiące trzysta osiemdziesiąt siedem złotych 50/100), 4. udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 1391 o powierzchni 0,28 ha (Obręb 0005 Klamy), położonej w obrębie Klamy, gmina Wyśmierzyce, powiat białobrzeski, województwo mazowieckie, dla którego Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 1.912,50 zł (jeden tysiąc dziewięćset dwanaście złotych 50/100), 5. udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 1394/1 o powierzchni 0,29 ha (Obręb 0005 Klamy), położonej w obrębie Klamy, gmina Wyśmierzyce, powiat białobrzeski, województwo mazowieckie, dla którego Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 2.212,50 zł (dwa tysiące dwieście dwanaście złotych 50/100), 6. udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 1394/2 o powierzchni 0,32 ha (Obręb 0005 Klamy), położonej w obrębie Klamy, gmina Wyśmierzyce, powiat białobrzeski, województwo mazowieckie, dla którego Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniejszą niż 75% ceny oszacowania, tj. 2.437,50 zł (dwa tysiące czterysta trzydzieści siedem złotych 50/100).Szczegółowe informacje o przedmiocie i warunkach sprzedaży dostępne w Biurze Syndyka Marka Nowaka przy ul. J. Kilińskiego 89a, 22-400 Zamość, tel.:884 856 170, e-mail:poczta(małpa) .Kupujący nieruchomość nabywa ją wstanie wolnym od obciążeń i nie odpowiada za zobowiązania podatkowe upadłego (art. 313 Prawa upadłościowego).Termin składania ofert: 10 lipca 2026 r.Termin otwarcia kopert: 15 lipca 2026 r. o godzinie 14:00 w Biurze Doradcy Restrukturyzacyjnego na ul. Kilińskiego 89a, 22-400 Zamość.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.