Wróć do listy

Brwinów, mazowieckie

331 425 zł
7 654 zł/m2
Mieszkanie 43,30 m2 Kawalerka 3 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-26%
Zakończona
-26%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 331 425 zł
Miasto Brwinów
Powierzchnia 43,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Sochaczewska 35A
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 44 190 zł
Numer oferty 522761X1224306265
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 609/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Alicja Dąbrowska Kancelaria Komornicza nr XIV w Piastowie
Początek16.07.2026 11:00
Zakończenie23.07.2026 11:00
Przystąpienie do13.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania331 425,00 zł
Suma oszacowania441 900,00 zł
Rękojmia44 190,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Sochaczewska 35a/11
Miejscowość05-840 Brwinów
Województwomazowieckie
Dane nieruchomości
Forma własnościprawo własności
Oględziny nieruchomości
Adresul. Sochaczewska 35a, 05-840 Brwinów
Termin2026-07-01, godz. 09:00–17:00
Opis

Nieruchomość lokalowa nr 11 przeznaczona na cele mieszkalne usytuowana w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w mieście Brwinów, przy ulicy Sochaczewskiej 35A. Dla przedmiotowej nieruchomości lokalowej Sąd Rejonowy w Pruszkowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal usytuowany jest na 3 kondygnacji (2 piętrze) budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Lokal mieszkalny posiada powierzchnię użytkową wynoszącą 40,00m2, na którą składają się następujące pomieszczenia: 1. Pokój z aneksem kuchennym 21,20 m2 2 Pokój 10,50 m2 3. Przedpokój 4,40 m2 4. Łazienka z WC 3,90 m2 Wraz z prawem własności nieruchomości lokalowej związany jest udział 4330/191400 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności nieruchomości gruntowej oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali (numer udziału w prawie -19) oraz prawo do wyłącznego korzystania z piwnicy nr 11 o powierzchni 3,30m2. Budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajduje się wyceniany lokal mieszkalny wybudowany został w 2013r. w technologii murowanej. Budynek posiada 4 kondygnacje nadziemne oraz kondygnację piwnicy, w której znajduje się 5 lokali niemieszkalnych - garaży oraz pomieszczenia gospodarcze (pomieszczenia przynależne do lokali) i pomieszczenia techniczne.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.