Wróć do listy

Słońsk, lubuskie

77 390 zł
Działka 0.1198 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 77 390 zł
Miasto Słońsk
Powierzchnia 0.1198 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 000 zł
Numer oferty 522706X1224177455
Termin wpłaty wadium 09-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SŁOŃSK OGŁASZA
I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Słońsk


numer działki 493/28

PRZETARG
odbędzie się 14 lipca 2026 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy w Słońsku przy ulicy Sikorskiego 15

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.