Wróć do listy

Brzeszcze, małopolskie

96 550 zł
Działka 0.0864 ha Przetarg E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 96 550 zł
Miasto Brzeszcze
Powierzchnia 0.0864 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica Nowa Kolonia
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 656 zł
Numer oferty 522629X1223997121
Termin wpłaty wadium 30-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Bytom ul. Strzelców Bytomskich 207
OGŁASZA
Przetarg w trybie aukcji elektronicznej na sprzedaż nieruchomości
położonej w Brzeszczach w rejonie ul. Nowa Kolonia.
Aukcja elektroniczna odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 02.07.2026 r. o godz. 1200
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-33/2026 – sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej
nr 1677/49 o powierzchni 0,0864 ha, położonej w Brzeszczach w rejonie ul. Nowa Kolonia, zapisanej w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. Złożenie w portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/, w terminie do 30.06.2026r., do godz. 1200
,oferty na wyżej wymienioną pozycję przetargową.
2. Wniesienie wadium w podanej wyżej wysokości w terminie do dnia 30.06.2026r., przelewem na konto Spółki
Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Nr konta: 30 1050 1230 1000 0024 1045 1583
na przelewie należy wpisać – Nr aukcji, której dotyczy wpłata
Datą wniesienia wadium jest data wpływu środków na konto Spółki,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.