Wróć do listy

Dobiesław, zachodniopomorskie

121 369 zł
Działka 3.31 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 121 369 zł
Miasto Dobiesław
Powierzchnia 3.31 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 24 270 zł
Numer oferty 522476X1223638795
Termin wpłaty wadium 03-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 121 368,60 zł

Powierzchnia: 3,3100 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-09

Data publikacji: 2026-06-24

Data zakończenia publikacji: 2026-07-10

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.Sł.4240.131.O.2026.IS.N.III

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 8/12

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , sławieński , Darłowo , Dobiesław


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.