Wróć do listy

Szwarszowice, świętokrzyskie

208 228 zł
1 765 zł/m2
Dom 118,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 208 228 zł
Miasto Szwarszowice
Powierzchnia 118,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica 10
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 31 234 zł
Numer oferty 522403X1223467829
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1837/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim
Początek05.08.2026 09:30
Zakończenie12.08.2026 11:30
Przystąpienie do03.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania208 228,00 zł
Suma oszacowania312 342,00 zł
Rękojmia31 234,20 zł
Adres nieruchomości
AdresOstrowiec Św.
Miejscowość27-420 Szwarszowice
Województwoświętokrzyskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)118
Liczba pokoi0
Pięter w budynku0
Forma własnościprawo własności
Rok budowy0
Pomieszczeniapiwnica, kuchnia, WC
Typ domuwolnostojący
Oględziny nieruchomości
AdresOstrowiec Św., 27-420 Szwarszowice
Termin2026-07-21, godz. 10:00–18:00
Opis

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym położona jest w miejscowości Szwarszowice nr 10, w gminie Bodzechów, w powiecie ostrowieckim, w województwie świętokrzyskim, w oddaleniu od centrum miejscowości, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz terenów niezabudowanych. W skład nieruchomości gruntowej wchodzi działka o nr ewid. 302 z obrębu 0024 Szwarszowice. Powierzchnia działki zgodnie z zapisem zawartym w rejestrze ewidencji gruntów wynosi 8.800,00 m2. Na przedmiotowej działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, którego powierzchnia użytkowa wynosi 118,00 m2. Dla obszaru, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość nie ma obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.Zgodnie z obowiązującym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Bodzechów uchwalonego uchwałą nr 44/200 przez Radę Gminy w Bodzechowie z dnia 27.12.2000 r. z późn. zm. działka nr 302 położona jest na terenie oznaczonym jako obszary usług agroturystycznych i wypoczynku.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.