Wróć do listy

Piła, wielkopolskie

173 000 zł
Działka 0.081 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 173 000 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 0.081 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica Kamienna
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 34 600 zł
Numer oferty 522293X1223210209
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości
gruntowej, położonej przy ul. Kamiennej w Pile
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego jest następująca nieruchomość:

Piła, ul. Kamienna
działka nr 194 (obręb 1)
powierzchnia działki 0,0810 ha

PRZETARG ODBĘDZIE SIĘ 7 SIERPNIA 2026 ROKU O GODZ. 900
W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA PIŁY – PLAC STASZICA 10, 64-920 PIŁA – W SALI 229B II PIĘTRO

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 20% ceny wywoławczej nieruchomości (kolumna 4 tabeli powyżej
– wysokość wadium) na konto Gminy Piła – PKO BP S.A. Nr 02 1020 4027 0000 1702 1119 3366 najpóźniej 3 sierpnia 2026 r. W tytule wpłaty wadium należy
podać numer działki i położenie nieruchomości oraz imię/imiona (w przypadku małżeństw) i nazwisko albo nazwę lub firmę osoby zamierzającej
nabyć działkę. Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Piła.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.