Wróć do listy

Kupno, podkarpackie

69 135 zł
Działka 0.1257 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 69 135 zł
Miasto Kupno
Powierzchnia 0.1257 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 827 zł
Numer oferty 522018X1222566159
Termin wpłaty wadium 07-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Kolbuszowej ogłasza II publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości własności Gminy Kolbuszowa.

Przedmiotem przetargu jest:

Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Kupnie, oznaczona nr ew. działek 1125/147 i 2030 objętych KW XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiących kompleks funkcjonalno-użytkowy o łącznej powierzchni 0,1257 ha.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w pośredniej części wsi Kupno. Teren kompleksu jest płaski, w całości pokryty trawą oraz samosiewami drzew o znikomej wartości użytkowej. Kształt kompleksu, regularny, wieloboczny. Dojazd do działek odbywa się drogą o nawierzchni bitumicznej (droga powiatowa), bez urządzonego zjazdu i przejazdu przez rów.


Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 69 135,00 złotych brutto.

Wadium wynosi: 13 827,00 złotych.

Sprzedaż przedmiotowej nieruchomości jest zwolniona z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2025 r. poz. 775 t.j.).

Przetarg odbędzie się w dniu 13 lipca 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej przy ul. Obrońców Pokoju 21 w sali nr 1 o godz. 9:30.

Przetarg prowadzony będzie według zasad ustalonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213 t.j.).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu najpóźniej do dnia 7 lipca 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej Nr 20 9180 0008 2001 0001 7792 0001 w Banku Spółdzielczym w Kolbuszowej. Wpłata wadium winna zawierać oznaczenie numeru działki, której wpłata dotyczy. Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.