Wróć do listy

Drzonowo, zachodniopomorskie

11 740 zł
Działka 0.0316 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 11 740 zł
Miasto Drzonowo
Powierzchnia 0.0316 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 340 zł
Numer oferty 521892X1222271067
Termin wpłaty wadium 01-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 11 740,00 zł

Powierzchnia: 0,0316 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-07

Data publikacji: 2026-06-22

Data zakończenia publikacji: 2026-07-08

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.4240.126.O.2026.DM.N.I

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 675

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , kołobrzeski , Kołobrzeg , Drzonowo


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.