Warszawa, Śródmieście
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 860/24 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Maciej Skowroński Kancelaria Komornicza nr XV w Warszawie |
| Początek | 23.06.2026 08:00 |
| Zakończenie | 23.06.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 22.06.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 463 978,50 zł |
| Suma oszacowania | 618 638,00 zł |
| Rękojmia | 61 863,80 zł |
| Adres | Daniłowiczowska 11/81 |
| Miejscowość | 00-084 Warszawa |
| Województwo | mazowieckie |
| Adres | Daniłowiczowska 11, 00-084 Warszawa |
| Termin | 2026-06-08, godz. 12:00–12:30 |
Nieruchomość położona jest w miejscowości Warszawa, przy ulicy Daniłowiczowskiej 11/81 wpisanej w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielni Mieszkaniowej "Plac Teatralny" (adres spółdzielni: Aleja Solidarności 71, 00-090 Warszawa), dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X stanowiącej własność dłużnika KNJM sp. z o.o. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 28,88 m2. Lokal usytuowany jest na 12 piętrze (XIII naziemnej kondygnacji) w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Budynek przy ulicy Daniłowiczowskiej 11 w Warszawie jest realizowany w technologii uprzemysłowionej - wielkopłytowej. Budynek oddany do użytkowania w latach 70-tych. Budynek jest podpiwniczony. W podpiwniczeniu zlokalizowane są pomieszczenia techniczne oraz piwnice. Wejście do budynku poprzez domofon. W budynku jest winda oraz media miejskie. Budynek w dobrym stanie technicznym o typowym standardzie wykończenia.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie