Wróć do listy

Chmielnik, świętokrzyskie

29 333 zł
Działka 0.7957 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 29 333 zł
Miasto Chmielnik
Powierzchnia 0.7957 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 911 zł
Numer oferty 521267X1220807317
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis sprzedawanej nieruchomości
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę nr 526 o pow. 0,7957 ha z obrębu 0001 Chmielnik dla której Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Działka stanowi las o powierzchni 0,3726 ha, oraz grunt rolny klasy V i VI o powierzchni 0,1725 ha i 0,2506 ha. Teren działki jest zaniedbany, zakrzaczony, zadrzewiony, porośnięty trawą i samosiejkami roślin. Działka o kształcie wąskiego, wydłużonego wieloboku zbliżonego do trapezu. Działka jest uzbrojona w następujące sieci: wodociągową oraz elektroenergetyczną. Dojazd do działki realizowany terenem dróg szutrowych.

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Chmielnik uchwalonego uchwałą Nr III/24/2002 Rady Miejskiej w Chmielniku z dnia 28 grudnia 2002 r. z późniejszymi zmianami, działka nr 526 położona jest częściowo na terenie oznaczonym jako - obszary przemysłu i częściowo na terenie oznaczonym jako - obszary rolniczej przestrzeni produkcyjnej

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.