Wróć do listy

Chmielnik, świętokrzyskie

76 157 zł
Działka 1.94 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 76 157 zł
Miasto Chmielnik
Powierzchnia 1.94 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 154 zł
Numer oferty 521266X1220804975
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis sprzedawanej nieruchomości
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę nr 513 o pow. 1,9400 ha z obrębu 0027 Zrecze Małe dla której Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Dojazd do działki realizowany jest drogą asfaltową. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Chmielnik uchwalonego uchwałą Nr III/24/2002 Rady Miejskiej w Chmielniku z dnia 28 grudnia 2002 r. z późniejszymi zmianami, działka ewid. nr 513 obręb Zrecze Małe położona jest na terenie oznaczonym jako - obszary rolniczej przestrzeni produkcyjnej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.