Wróć do listy

Turza Mała, mazowieckie

22 365 zł
Działka 0.94 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 22 365 zł
Miasto Turza Mała
Powierzchnia 0.94 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 000 zł
Numer oferty 520843X1219814309
Termin wpłaty wadium 10-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/60/2026 ogłasza I konkurs ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, działka ewidencyjna numer 637 o powierzchni 0,94 ha, położonej w obrębie Turza Mała, gmina Lipowiec Kościelny, dla której Sąd Rejonowy w Mławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Minimalna cena sprzedaży nieruchomości wynosi 100% wartości rynkowej oszacowania tj. 22.365,00 (dwadzieścia dwa tysiące trzysta sześćdziesiąt pięć 00/100) złotych.

Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 2.000 (dwa tysiące 00/100) złotych na rachunek bankowy masy upadłości oraz złożyć oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 lipca 2026 r. do godz. 15.00 osobiście w Kancelarii Syndyka Krystiana Wiśniewskiego w Płońsku, pl. 15 Sierpnia 1 lok. U1 lub przesłać je listami poleconymi na adres jw.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 14 lipca 2026 r. w Kancelarii Syndyka w Płońsku, pl. 15 Sierpnia 1 lok. U1, 09-100 Płońsk, o godz. 13:30. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności oferentów.

Warunki konkursu oraz operat szacunkowy sprzedawanej nieruchomości dostępne są w Kancelarii Syndyka. Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu wskazanym w treści ogłoszenia - w godz. od 9:00 do 15:00 lub mailowo: adres mailowy syndyka dostępny na jego stronie internetowej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.