Wróć do listy

Mokre, zachodniopomorskie

225 750 zł
Działka 1.4128 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 225 750 zł
Miasto Mokre
Powierzchnia 1.4128 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 30 100 zł
Numer oferty 520836X1219797915
Termin wpłaty wadium 14-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wszystkie informacje odnośnie nieruchomości i zasadach przystąpienia do licytacji można uzyskać w Kancelarii Komorniczej,

72-100 Goleniów, ul. Szkolna 18

W przypadku kontaktu proszę powołać się na sygnaturę Km 763/20

Licytancie, zanim wpłacisz rękojmię lub cenę nabycia upewnij się, czy numer konta bankowego jest prawidłowy. Numer konta kancelarii lub sądu rejonowego można sprawdzić np. na stronach internetowych właściwego sądu rejonowego. Upewnij się, że wszystkie informacje pochodzą z pewnego źródła. W razie wątpliwości zalecany jest kontakt z kancelarią komorniczą lub sądem.

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie, podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 16-07-2026 o godzinie 09:00 rozpocznie się pierwsza licytacja elektroniczna nieruchomości położonej pod adresem: 72-130 Maszewo, Mokre dz. nr 359, 353/1, 355, o powierzchni 14 128 m^, niezabudowanej.

Licytacja zakończy się w dniu 23-07-2026 o godzinie 09:00.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 301 000,00 zł.

Cena wywołania wynosi trzy czwarte wartości szacunkowej tj. kwotę 225 750,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania to jest 30 100,00 zł. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godzinach od 10.00 do 15.00.

Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem: elicytacje. komornik. Przystąpienie do przetargu wymaga zgłoszenia przystąpienia w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem: elicytacje. komornik na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.