Wróć do listy

Nagłowice, świętokrzyskie

36 170 zł
Działka 0.7622 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 36 170 zł
Miasto Nagłowice
Powierzchnia 0.7622 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 600 zł
Numer oferty 520602X1219249887
Termin wpłaty wadium 10-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY NAGŁOWICE
UL. MIKOŁAJA REJA 9
28-362 NAGŁOWICE
OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ:
I. Informacje dotyczące zbywanych nieruchomości
Informacje o działkach zgodnie z wykazem nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

Działka położona w
miejscowości Nagłowice,
nieruchomość użytkowana
rolniczo.

Działka nr 1114 w Nagłowicach oddana w dzierżawę do dnia 30.09.2026r. W przypadku pozytywnego
rozstrzygnięcia przetargu, objęcie przez kupującego w posiadanie nastapi po zakończeniu dzierżawy.
6. Termin i miejsce przetargu.
Przetarg odbędzie się 15 lipca 2026r. o godz. 1000 w budynku Urzędu Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.