Wróć do listy

Lubieszewo, zachodniopomorskie

38 500 zł
Działka 0.1006 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 38 500 zł
Miasto Lubieszewo
Powierzchnia 0.1006 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 850 zł
Numer oferty 520277X1218488737
Termin wpłaty wadium 26-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 38 500,00 zł

Powierzchnia: 0,1006 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-01

Data publikacji: 2026-06-16

Data zakończenia publikacji: 2026-07-01

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: PRU.WGZ.MA.4240.69.2025.EŁ.

Oddział terenowy KOWR: OT Pruszcz Gdański

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 18/24

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): POMORSKIE , nowodworski , Nowy Dwór Gdański , Lubieszewo



Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość nierolna, niezabudowana położona w obrębie ewidencyjnym 0006 Lubieszewo, gm. Nowy Dwór Gdański, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 18/24 Lubieszewo o pow. 0,1006 ha, dla której Sąd Rejonowy w Malborku, IX Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim prowadzi księgę wieczystą KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.