Wróć do listy

Książnik, warmińsko-mazurskie

30 830 zł
Działka 0.34 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 30 830 zł
Miasto Książnik
Powierzchnia 0.34 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 100 zł
Numer oferty 520068X1217999259
Termin wpłaty wadium 30-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 30 830,00 zł

Powierzchnia: 0,3400 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-01

Data publikacji: 2026-06-15

Data zakończenia publikacji: 2026-07-02

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: OLS.WGZ.MO.4240.64.2025.MaW.100

Oddział terenowy KOWR: OT Olsztyn

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WARMIŃSKO-MAZURSKIE , ostródzki , Miłakowo , Książnik


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.