Wróć do listy

Kurzętnik, warmińsko-mazurskie

85 600 zł
Działka 0.1312 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 85 600 zł
Miasto Kurzętnik
Powierzchnia 0.1312 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 560 zł
Numer oferty 519784X1217334131
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Kurzętnik ogłasza I przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie
geodezyjnym Kurzętnik, będącej własnością Gminy Kurzętnik:

numer działki 1709


Przetarg przeprowadzony zostanie w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku przy
ul. Tadeusza Kościuszki 17, dnia 17 lipca 2026 r. o godzinie 10:00.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium (wniesione w pieniądzu) w
wysokości 10% ceny wywoławczej bezgotówkowo w kasie Urzędu Gminy w Kurzętniku lub
na rachunek bankowy Urzędu Nr 39 94 84 11 21 20 04 00 90 09 83 00 19 do dnia 13 lipca
2026 r. W przypadku wpłaty wadium przelewem, jako termin wniesienia wadium przyjęty
zostaje termin uznania kwoty na rachunku bankowym Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.