Wróć do listy

Chotyniec, podkarpackie

24 400 zł
Działka 0.1779 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 400 zł
Miasto Chotyniec
Powierzchnia 0.1779 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 800 zł
Numer oferty 519777X1217317737
Termin wpłaty wadium 25-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Radymno na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.
o gospodarce nieruchomościami (tekstjednolity Dz. U. z 2026r. poz. 399) oraz Rozporządzenia
Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania
przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r. poz. 2213),
Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości
Chotyniec.
Oznaczenie nieruchomości: działka nr 319/3 o powierzchni 0,1779 ha, obręb geodezyjny
Chotyniec, księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza: 24 400,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia cztery tysiące czterysta 00/100).
Wysokość wadium: 4 800,00 zł (słownie złotych: cztery tysiące osiemset 00/100).

Przetarg odbędzie się w dniu 01 lipca 2026r. o godz. 11:00, w Urzędzie Gminy Radymno,
ul. Lwowska 38 - II piętro pokój nr 25.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu do dnia 25 czerwca
2026r. przelewem na konto Gminy nr 54 9107:0007 2001 0002 7052 0010 lub w kasie
tutejszego Urzędu Gminy Radymno. W tytule przelewu należy wpisać „numer działki, obręb
oraz dane uczestnika przetargu". Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na
rachunek bankowy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.