Wróć do listy

Chotyniec, podkarpackie

6 900 zł
Działka 0.0351 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 6 900 zł
Miasto Chotyniec
Powierzchnia 0.0351 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 300 zł
Numer oferty 519776X1217315395
Termin wpłaty wadium 25-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Radymno na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997
o gospodarce nieruchomościami (tekstjednolity Dz. U. z 2026r. poz. 399) oraz Rozporządzenia
Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania
przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r. poz. 2213),
Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości
Chotyniec.
Oznaczenie nieruchomości: działka nr 319/2 o powierzchni 0,0351 ha, obręb geodezyjny
Chotyniec, księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza: 6 900,00 zł (słownie złotych: sześć tysięcy dziewięćset 00/100).
Wysokość wadium: 1 300,00 zł (słownie złotych: jeden tysiąc trzysta 00/100).


Przetarg odbędzie się w dniu 01 lipca 2026r. o godz. 10:00, w Urzędzie Gminy Radymno,
ul. Lwowska 38 - II piętro pokój nr 25.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu do dnia 25 czerwca
2026r. przelewem na konto Gminy nr 54 9107 0007 2001 0002 7052 0010 lub w kasie
tutejszego Urzędu Gminy Radymno. W tytule przelewu należy wpisać ,,numer działki, obręb
oraz dane uczestnika przetargu". Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na
rachunek bankowy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.