Chotyniec, podkarpackie
Szczegóły
Opis
o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U. z 2026r. poz. 399) oraz Rozporządzenia
Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania
przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity Dz. U. z 2021 r. poz. 2213),
Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości
Chotyniec.
Oznaczenie nieruchomości: działka nr 46/8 o powierzchni 0,0524 ha, obręb geodezyjny
Chotyniec, księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza: 11 800,00 zł (słownie złotych: jedenaście tysięcy osiemset 00/100).
Wysokość wadium: 2 000,00 zł (słownie złotych: dwa tysiące 00/100).
Przetarg odbędzie się w dniu 01 lipca 2026r. o godz. 09:00, w Urzędzie Gminy Radymno,
ul. Lwowska 38 – II piętro pokój nr 25.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu do dnia 25 czerwca
2026r. przelewem na konto Gminy nr 54 9107 0007 2001 0002 7052 0010 lub w kasie
tutejszego Urzędu Gminy Radymno. W tytule przelewu należy wpisać „numer działki, obręb
oraz dane uczestnika przetargu". Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na
rachunek bankowy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie