Wróć do listy

Jeglia, warmińsko-mazurskie

54 600 zł
Działka 0.2044 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 54 600 zł
Miasto Jeglia
Powierzchnia 0.2044 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 500 zł
Numer oferty 519754X1217263871
Termin wpłaty wadium 02-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Rybno stosownie do art. 37 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399 z późn. zm.)
ogłasza III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości:


Działka nr: 235
obręb Jeglia,


Przetarg odbędzie się 07 lipca 2026 r. o godz. 11:00 w sali sesyjne przy Urzędzie Gminy Rybno, ul. Lubawska 15
*Cena wywoławcza nieruchomości zawiera podatek VAT w wysokości 23%.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty na konto – BS Działdowo Oddział Rybno Nr 30 8215 1016 2003 0004 0415 0003 wadium w wysokości jak wyżej najpóźniej
do 02.07.2026 r. Wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygrał zalicza się na poczet ceny nabycia. Wadium wpłacone przez uczestników, którzy nie wygrali zastanie zwrócone. Jeżeli osoba ustalona jako
nabywca nieruchomości nie przystąpi bez usprawiedliwienia do zawarcia umowy, organizator przetargu może odstąpić od zawarcia umowy, a wpłacone wadium nie podlega zwrotowi.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.