Wróć do listy

Tarnowskie Góry, śląskie

2 200 000 zł
2 200 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 200 000 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Strzelecka 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 440 000 zł
Numer oferty 519570X1216832943
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
zabudowanej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Strzeleckiej 1
1. Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej i katastru nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana stanowiąca działkę nr 384/202 o powierzchni 0,0481 ha,
obręb Tarnowskie Góry, użytek [Bi] inne tereny zabudowane, będąca własnością
Gminy Tarnowskie Góry, księga wieczysta prowadzona przez Sąd Rejonowy w
Tarnowskich Górach.
2. Cena nieruchomości:
1) cena wywoławcza wynosi 2 200 000,00 (słownie: dwa miliony dwieście tysięcy złotych 00/100),
2) sprzedaż zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z
dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.).
3. Termin i miejsce przetargu:
Przetarg będzie 11 sierpnia 2026 r. o godzinie 12:00 w Urzędzie Miejskim w
Tarnowskich Górach przy ulicy Sienkiewicza 2 w pokoju nr 39.
4. Wadium:
1) Wysokość wadium: 440 000,00 zł (słownie: czterysta czterdzieści tysięcy złotych00/100).
2) Wadium w formie pieniężnej należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy
Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach Bank Millennium S.A. numer 22 1160
2202 0000 0006 3273 9362, do 4 sierpnia 2026 r. z tytułem: „wadium na
przetarg, ul. Strzelecka 1, imię i nazwisko osoby lub nazwa firmy, na rzecz
której nieruchomość będzie nabywana”,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.