Wróć do listy

Adamów, mazowieckie

11 500 zł
Działka 0.27 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 11 500 zł
Miasto Adamów
Powierzchnia 0.27 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 300 zł
Numer oferty 519365X1216352833
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 11 500,00 zł

Powierzchnia: 0,2700 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-06-25

Data publikacji: 2026-06-10

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.WAR.SGZ.4240.644.1.644.2026.JZ.3009201

Oddział terenowy KOWR: OT Warszawa

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): MAZOWIECKIE , lipski , Sienno , Adamów


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.