Wróć do listy

Dąbrówka Warszawska, Ursynów

8 500 zł
Działka 0.18 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 500 zł
Powierzchnia 0.18 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 700 zł
Numer oferty 519325X1216259153
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 8 500,00 zł

Powierzchnia: 0,1800 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-06-25

Data publikacji: 2026-06-10

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.WAR.SGZ.4240.636.1.636.2026.KM.3000601

Oddział terenowy KOWR: OT Warszawa

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): MAZOWIECKIE , radomski , Wierzbica , Dąbrówka Warszawska


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.