Wróć do listy

Kraśnik Łobeski, zachodniopomorskie

36 050 zł
Działka 0.3587 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 36 050 zł
Powierzchnia 0.3587 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 200 zł
Numer oferty 519115X1215767333
Termin wpłaty wadium 18-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 36 050,00 zł

Powierzchnia: 0,3587 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-06-24

Data publikacji: 2026-06-09

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: SZC.WKUZ.NO.4240.15.VI.2026.JB.1

Oddział terenowy KOWR: OT Szczecin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , łobeski , Węgorzyno , Kraśnik Łobeski



OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Kraśnik Łobeski, dz.nr 5/24,pow.0,3587 ha.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.