Wróć do listy

Ostrowy Tuszowskie, podkarpackie

4 202 zł
Działka 0.02 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 202 zł
Powierzchnia 0.02 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 840 zł
Numer oferty 519096X1215722835
Termin wpłaty wadium 23-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 4 202,00 zł

Powierzchnia: 0,0200 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-06-24

Data publikacji: 2026-06-09

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: RZE.WKUZ.TR.4240.22.2026

Oddział terenowy KOWR: OT Rzeszów

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): PODKARPACKIE , kolbuszowski , Cmolas , Ostrowy Tuszowskie



Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 24.06.2026 godz. 11:20




Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.